אודות

המשרד הוקם ע"י עו"ד אמיר טנא, שהינו בוגר הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית ובעל תואר מוסמך במשפטים (LL.M) מהפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל אביב.

חבר לשכת עורכי הדין משנת 2004.

ה"אני מאמין" של המשרד דוגל במתן שירות מקצועי ללא פשרות, בגובה העיניים ועם שקיפות מלאה ללקוח

המשרד מציע ליווי משפטי מקצועי שנשען על ניסיון רב ומגוון בשני תחומים עיקריים :

נדל"ן: בעידן בו עורכי דין רבים מלווים עסקאות נדלן גם כאשר אין זה עיסוקם המרכזי, חשוב דווקא לשכור שירותיו של משרד עורכי דין המתמחה בתחום המקרקעין וזאת כדי להימנע מטעויות ובעיות שעלולות לעלות ללקוח בזמן ובכסף.

המשרד כולל אנשי מקצוע בעלי ניסיון מגוון ורב שנים בעולם הנדל"ן, ניסיון שמאפשר לנו לראות את התמונה הכוללת ולייצג את האינטרסים של הלקוחות בצורה הטובה ביותר. 

אנו נותנים ללקוחות מידע ושירות מקיפים לרבות מענה ורעיונות גם בנושאים כמו מימון, מינוף וכיוצ"ב, על מנת שהעסקה שלהם תסתיים בדרך האופטימלית עבורם."


מסחרי: עו"ד אמיר טנא בעל ניסיון עשיר במתן ליווי משפטי שוטף לחברות שותפויות ועסקים לרבות הקמת חברות ושותפויות, ניהול עסקאות מסחריות מורכבות, ובמידת הצורך פירוק מרצון של חברות 


הלקוחות שלי מקבלים יעוץ שוטף בכל עניין הדרוש להם במסגרת העסק תוך הבנה של כל צורכי העסק שלכם, לרבות תחומי הפעילות שלו, אופן הניהול והאסטרטגיה העסקית של העסק.

במסגרת הליווי המשפטי אני משמש כיועץ משפטי חיצוני לעסק מלווה אתכם יד ביד בכל עניין כשותף לדרך. 


בנוסף אני נותן שירותי נוטריון לרבות: ייפוי כח, אימותי חתימות, תרגומים נוטריונים אישורי יציאת קטינים לחו"ל.


הלקוחות שלנו נהנים מתהליך ברור והגון, שקיפות מלאה ושירות אישי *משרדנו ממוקם במרכז העיר נס ציונה, במקום הנגיש לבעלי רכבים ולמגיעים בתחבורה ציבורית.